خدمات ما

شرکت پاکان بسپار آرین با دارا بودن واحد های تولید فیلم های تک لایه ، سه لایه و پنج لایه، چاپ فلکسو، لمینیت، برش و دوخت آماده ارائه خدمات می باشد.

واحد فیلم

شرکت پاکان بسپار آرین با دارا بودن خط تولید فیلم های تک لایه، سه لایه، پنج لایه و با هر دو شیوه بلون (Blown) و کست (Cast) امکان تولید فیلم های پلی اتیلن جهت بسته بندی محصولات سلولزی، شوینده، غذایی، آرایشی و بهداشتی را دارد.
همچنین خط تولید این شرکت با توانایی تولید فیلم های پلی آمیدی Evoh ، جهت ایجاد ماندگاری بالا در محصولات، دریچه ای جدید در صنعت بسته بندی گشوده است.

واحد چاپ

این مجموعه با مجهز بودن به دستگاه چاپ فلکسو سیلندر مرکزی 8 رنگ قابلیت چاپ بر روی انواع لفاف PET,PE,BOPP,OPP,CPP,AL,PVC,.. تا عرض1300 میلی متر را دارا می باشد. این دستگاه از مدرن ترین و مجهزترین دستگاهای چاپ ساخت شرکت UTECO ایتالیا می باشد. این شرکت با تکنولوژی چاپ روز اروپا، امکان تولید سفارشات مشتریان در کوتاه ترین زمان و با بهترین کیفیت را دارا می باشد.

واحد لمینیت

دستگاه لمینیت این شرکت ساخت کمپانی NORDMECCANICA  امکان لمینیت دولایه و سه لایه برای انواع فیلم ها و لفاف ها با ضخامت های مختلف و همچنین تولید انواع فیلم های لمینیت ترکیبی را دارا است.

واحد پاکت سازی

این واحد مجهز به ماشین آلات برش، دوخت پاکت و ساک دستی تبلیغاتی با کیفیت برتر می باشد.
ماشین های دوخت و یا پاکت سازی این شرکت به جهت‌ تعدد و تنوع و دارا بودن کلیه آپشنهای موجود از قبیل تقویت دسته، دسته بندی، پرفراژ‌، دوخت خطی، دوخت تقویت شده جهت کیسه برنج و یا قندوشکر و مواد مشابه، دوخت روده، دوخت سوزنی و غیره حق انتخاب را برای مشتریان محترم فراهم ساخته است.

واحد برش 

اگر بخواهیم تمام قسمت های یک چاپخانه را مورد بررسی قرار دهیم ، بخش برش بعنوان قلب تپنده یک چاپخانه نام برده می شود. دستگاه برش پلار، با کیفیت و حساسیت میلی متری، اطمینان را برای مشتریان ما به ارمغان آورده است.